İade Koşulları

İade ve Cayma Hakkı


İade Koşulları


İade edeceğiniz ürünün, ambalajı açılmamış, hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir.
 
Ürün ambalajı açılan, hasar gören ürünlerin iadesi kesinlikle mümkün değildir. 
 
İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile ve tarafınıza gönderilen fatura ile iade etmeniz gerekmektedir.
 
İadesi kabul olunan ürün bedelleriniz, ürünler firmamıza ulaştığı andan itibaren, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra 10 iş günü içerisinde iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, iadeyi izleyen 10 iş gününü bulabilmektedir.


Cayma Hakkı


(1) Cayma hakkının kullanılması için 7 (yedi) günlük süre içinde SATICI’ya iadeli taahhütlü posta, faks veya e-posta ile yazılı bildirimde bulunulması şarttır.

Bu hakkın kullanılması halinde,

(a) 3. kişiye veya ALICI’ya teslim edilen ürünün faturası ile birlikte iade sebebi belirterek, iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

(b) SATICI, cayma bildiriminin kendisine ulaşmasında itibaren en geç 10 günlük süre içerisinde toplam bedeli ve alıcıyı borç altına sokan belgeleri ALICI’ya iade etmek ve 20 günlük süre içerisinde malı iade almakla yükümlüdür.

(c) ALICI’nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.

(d) Cayma hakkının kullanılması nedeniyle SATICI tarafından düzenlenen kampanya limit tutarının altına düşülmesi halinde kampanya kapsamında faydalanılan indirim miktarı iptal edilir. 

(f) İade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

(2) Teslimat sırasında paketinizin hasarlı olduğunu fark ederseniz, teslimatı yapan görevliden tutanak tutmasını isteyiniz. Eğer taşıma sırasında satın aldığınız ürüne bir zarar gelmişse, bu tutanağı faks veya e-mail yoluyla firmamıza bilgi veriniz. Firmamız hasarlı ürünü yeniden temin edip, en kısa zamanda size sorunsuz olarak teslim edilmesini sağlayacaktır.

Ürün teslim edildikten sonra ürün konusunda bir sorun ve pakette herhangi bir hasar olmadığı kabul edilir.

(3) Ürünün arızalı olması haricinde ambalajı açılmış ürünler hiçbir suretle iade alınmaz.

Sepetim
  • 0
  • 0

Sepetim

Resim Ürün Adı Adet Birim Fiyatı